Кариери

Старши QA инженер

Дата на валидност на обявата:

Вашите отговорности:

  • Документиране, проследяване и ескалация на проблеми;
  • Оценка на нивото на усилие, необходимо за тестване и изпълнение на задача;
  • Разглеждане на процесите от край до край в допълнение към вътрешното тестване, уверявайки се, че нужното качество е осигурено;
  • Създаване и актуализиране на съществуваща QA документация;
  • Изпълняване на ръчни и автоматизирани тестове;
  • Работа в тясно сътрудничество с разработването, управлението на проекти и бизнес анализа, за да се осигури успех на проекта;
  • Извършване на тест ревюта с колеги за идентифициране на подобрения в плановете за тестване;
  • Разработване и разширяване на автоматизирани рамки за тестване;
  • Осигуряване на техническо ръководство и влияние на други членове на екипа.

Вашият профил:

  • Най-малко 3+ години опит като QA инженер;
  • Солидно разбиране на методологиите за осигуряване на качество, техниките за тестване и процесите за разработване на софтуер;
  • Опит в писането и изпълнението на подробни тестови казуси, планове за тестване и документи за проектиране на тестове;
  • Опит в разработването и изпълнението на ръчни и автоматизирани тестове, базирани на инженерни и спецификации на клиента;
  • Готовност за менторство на младши членове на екипа;
  • Силни познания за бази данни;
  • Възможност за работа под напрежение и преоценяване на задачите въз основа на променящите се изисквания;
  • Възможност за работа в забързана среда;
  • Опит с една или повече рамки за автоматизация (Selenium, Codeception etc.)
  • Опит с тестване на RESTful уеб услуги;
  • Работни знания за C #, Java, PHP или други езици за програмиране.

Вашето предимство ще бъде:

  • Опит с тестване на сигурността (OWASP ZAP, Burpsuite, Metasploit);
  • Опит с тестване на натоварване (JMeter);

 Ние ви предлагаме:

  • Работа по дългосрочни проекти за развитие и усъвършенстване на информационни системи с национално значение;
  • Работа в екип с водещи специалисти;
  • Подобряване на квалификацията чрез участие в семинари, обучения, сертифициране и др.
  • Конкурентно възнаграждение въз основа на специфични умения и пакет от социални придобивки;
  • Приятна работна среда;
  • Възможност за кариерно развитие;

За да кандидатствате по тази позиция, моля изпратете автобиография на e-mail: [email protected] . Одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.